י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ מציגים – 6 כלים מצוינים למחקר בנושא מילות מפתח

ישנם מספר כלים שעשויים לעזור במחקר של מילות וביטויי מפתח לצורך פרסום באינטרנט, בדגש על מנועי חיפוש. מוגשים כאן, על ידי י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ, כמה מהכלים המומלצים ביותר.

  1. UberSuggest – כלי זה היה בעבר די כושל עד שנרכש מחדש על ידי ניל פאטל, מקצוען שיווק ידוע. מאז שנרכש הכלי הפך למבוקש מאד ולאפקטיבי מאד. הוא מתמקד בפרסום במנוע החיפוש של גוגל, הוא חינמי, הוא שואב נתונים ישירות מגוגל ומציג נפח גדול של מילים ואפשרויות חיפוש. בעיה גדולה שיש לכלי הזה היא שלא ניתן לבדוק יותר ממילה/ביטוי אחד בכל פעם. עם זאת, הוא מציע רעיונות לביטויים, נותן המון מידע וסטטיסטיקות. הוא גם מאפשר ניתוח טראפיק מאתרים ועוד. הכלי הזה משודרג כל הזמן ובעליו גאה בכך שהוא חינמי וימשיך להיות כזה.
  2. Soovle – כלי פשוט וידידותי בו ניתן לראות תוצאות למילות מפתח ממנועי חיפוש שונים. הוא ידידותי, פשוט, מאפשר לבחור אתרים ספציפיים לחיפוש ולהוריד את התוצאות למחשב או לחפש בגוגל טרנדס, ישירות מהאתר. אפשר גם לחפש בו מהן המילים שחופשו הכי הרבה באותו יום. זה כלי פשוט שעושה את העבודה.

קורן נ' י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: כלים למחקר מילות מפתח במנועי חיפוש

  1. FAQ Fox – הכלי הזה נועד למי שהמחקר שלו מתבסס דווקא על שאלות ותשובות. הוא יחפש לך שאלות ותשובות הקשורות למילות המפתח שבחרת. תקבל רשימת אתרי שאלות ותשובות בהם ניתן לחפש שאלות שקשורות למילות המפתח המבוקשות.
  2. Keywords Everywhere – הוא מאחד כמה מהכלים המומלצים למחקר מילות מפתח והוא פועל כתוסף לכרום ולפיירפוקס. הוא למעשה שואב מידע מכמה אתרים ופלטפורמות במקביל ומציג סטטיסטיקות משמעותיות כמו נפח חיפוש למילה שבחרתם, חיפושים מקושרים, מחיר להקלקה ועוד.
  3. Keyword Tool IO – כלי קל ונוח לשימוש שמאפשר חיפוש מילת מפתח לא רק לגוגל אלא עבור מנועי חיפוש נוספים. ניתן למיין את התוצאות לפי וידאו, חדשות, תמונה והכל. בגרסה החינמית מוצגים רק חלק מהנתונים אך הכלי הזה בהחלט שווה את הכניסה אליו. אם תאהבו, שווה לשקול לעבור לגרסה בתשלום.

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: כלים יצירתיים לקידום האתר שלך באינטרנט

  1. קונסולת החיפוש של גוגל – זה לא כלי מובהק למילות מפתח וזה נכון שהוא אינו מציע מילים חדשות אבל הוא יכול לעזור לכם להבין היכן האתר שלכם ממוקם בגוגל בכל הנוגע לביטויים ומילים ספציפיות והתוצאות יכולות להיות מפתיעות ומועילות.
  2. Keyword Sheeter – כלי פשוט ויעיל שיציע לך שלל ביטויים ומילים מתוך ההשלמות של גוגל. רק הכנס ביטוי אחד לשורת החיפוש והכלי הזה יעשה את מה שהוא נועד לעשות – המון רעיונות למילים.

מרגישים שאתם מבולבלים? זקוקים להכוונה בתחום הפרסום והשיווק באינטרנט? פנו לחברת י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ.