מדריכים לפוטושופ. לעצב תפריט יפה למסעדת יוקרה.

אתם אוהבים לאכול בבית, במסעדות, אוהבים לבשל, אוהבים לצפות בתוכניות בישול בריאליטי? מאסטר שף, משחקי השף וכו',יש לכם מספיק רקע בכל מה שקשור לאוכל טוב ותפריטים, מסעדה של מאכלי גורמה, פנתה אליכם מסעדה אהובה שאתם מכירים בה את המנהל, הוא בא ושואל אתכם אם תוכלו לעצב עבורו תפריט יפה וחדש עבור המסעדה שלו, בתמורה יתן לכם הזמנה משפחתית לארוחת ערב אצלו במסעדה, כי ידוע לו שעבודה על פרוייקט שכזה לוקח הרבה שעות עבודה וכיוון שזמן שווה כסף ואתם עדיין סטודנטים לעיצוב, מה איכפת לכם לקבל בתמורה שובר לארוחה משפחתית במקום, עם שתיה ותוספות, עסקה הוגנת לא?

אתם קובעים עם בעל המסעדה פגישה שבה תנסו לשאול מה שאפשר על המסעדה, המאכלים שמוגשים בה, הצבעים, האווירה שהמסעדה משרה על הסועדים בה, תחושת היוקרה והאיכות שעוברת בכל מאכל ומאכל שיוצא מידי המלצרים אל שולחן הסועדים, כמובן חשוב לקבל קבצים של התפריט המקורי אם יש ולוגו של המסעדה, לא יזיק אם תוכלו לעבור, באישור מנהל המסעדה, ברחבי המסעדה ולצלם אותה, את האווירה שהתאורה משרה, טפטים מיוחדים על הקירות, אם יש נברשות יפות ומעניינות, כל סמל שיכול לשדר יוקרה ואווירה של טעם איכותי. אתם מקבלים את כל החומר המבוקש מידי מנהל המסעדה בדיסק ומעבירים את תוכנה לתיקייה ייעודית מיוחדת שיוצרה עבור המסעדה.

יש אפשרות ללכת לספריה הקרובה או לחנות ספרים, סתם לצפות בכל מיני מדריכים לפוטושופ, תוכלו לעלעל בדפי הספרים ולראות אם יש משהו במדריכים שיכול להוות לכם השראה לעיצוב התפריט החדש למסעדה, אם מצאתם, תשאלו לגבי עלות, אם אתם רוצים לחפש באינטרנט אולי משהו יותר זול או מדריכים לפוטושופ חלופיים, בקבצי pdf חינמיים או כסרטוני ווידאו אז גם אפשר, כל מה שנראה לכם שיכול להוזיל ולהועיל על מנת לחשוב על עיצוב טוב לתפריט החדש של המסעדה.

צילמתם רבות את המסעדה, יש לכם כמה תמונות יפות של הטפטים שלה, בסגנון חום בורדו עם טקסטורות מעניינות של מעויינים עדינים בסגנון יהלומים, זה יכול להיות רקע נחמד לעיצוב תפריט חדש למסעדה, אתם חושבים לעצמכם, תסתכלו בכמה מדריכים לפוטושופ שמדברים על עיצוב תפריטים למסעדה, חפשו מדריך טוב, של הטמעת pattern שאלו הן תבניות של עיצובים שחוזרים על עצמם, תסתכלו בסרטון איך בדיוק מבצעים תבניות כאלו, עם תמונות נכונות ותנסו לבצע זאת בעצמכם, כמו בכל עבודה גרפית, חשוב לסמן מראש את המידות המבוקשות, מכמה עמודים התפריט יהיה מורכב, איך תראה רשימת היינות, איפה למקם מלל מחירים, מבצעים מיוחדים אם יש, פרטי יצירת קשר עם המסעדה, כל מיני נקודות חשובות שלמסעדה חשוב להבהיר לגבי ארוחות עסקיות או ארוחות בוקר שמוגשות עד 12.00 וכו'. תעצבו לפחות 2 סקיצות שונות שמזכירות את אופי המסעדה ושלחו למנהל המסעדה במייל לאישור.

Zety Akhzar / Shutterstock.com