מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

אילן שרעבי, מייסד חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ מוביל כבר כמעט 30 שנה את החברה בניהולו לצמרת בתחום הבטיחות בתעבורה ומערכות התחבורה. נסיונו רב השנים בתחום והמצויינות שמאפיין את סגנון ניהולו הן הגורם המרכזי לכך שהחברה נבחרת שוב ושוב לקחת חלק בפרויקטים הגדולים והמהפכניים בתחום פיתוח תשתיות התחבורה בישראל.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" הוקמה ב-1997. משרדי החברה נמצאים בסמוך למחלף הכפר הירוק. ללקוחותיה, מציעה החברה שירותים ופתרונות בתחום מערכות התחבורה והבטיחות בתעבורה. שירותי החברה:

ציוד לצרכי בטיחות בפיתוח והקמת תשתיות תחבורה – אבני בלימה, מגנים לקירות, פנסי בטיחות מהבהבים מסוגים שונים, שלטי בטיחות והתקנת שלטים, סימון כבישים ועוד. בנוסף, מציעה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי גם שירותים נוספים בעולם התעבורה כמו: צביעת חניונים וסימונם, סימון חניות משלל סוגים (חניית נכים, חניה אסורה ועוד), מחסומי שומר, הקמת גדרות במגרשי ספורט, צביעת מגרשים וסימונם ועוד.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": בטיחות = איכות

אחד מערכי החברה החרוטים על דגלה הוא ערך האיכות ועל כן המוצרים, החומרים והמכשירים בהם משתמשת החברה הם הטובים ביותר ומבטיחים את התוצאות הטובות ביותר, בלי לחסוך על בטיחות. ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מאמינים כי בטיחות = איכות.

חלק מהאני מאמין של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ בניהולו של אילן שרעבי היא שפשרה על האיכות היא גם פשרה על הבטיחות של העובדים ושל הציבור. על כן, בכל שלב בעבודה, מבחירת המוצרים והחומרים ועד להכשרת העובדים והאופן בו מתבצעת העבודה – ישנה הקפדה יתירה על בטיחות בכל שלב ושלב בתהליך.

כדי לפתח תשתיות תחבורה בלי להשבית את התנועה ולשמור על חיי אדם תוך כדי תהליך העבודה יש להקפיד על סטנדרטים גבוהים של בטיחות ומקצועיות. נדרשים לכך עובדים מוכשרים שמבינים את העבודה. עובדים בעלי ניסיון שמזדהים עם ערכי החברה בה הם עובדים ומבינים את המשמעות של שמירה על מקצועיות ללא פשרות בכל שלב ושלב בתהליך העבודה.

לסיכום: ב"מצודה בטיחות בתעבורה 97 בע"מ" בוחרים במקצועיות ללא פשרות

אילן שרעבי, מנהלה ומייסדה של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" הקים את החברה על בסיס שלושה ערכים מרכזיים: שירות מקצועי ואישי, הקפדה בלתי מתפשרת על בטיחות ואיכות בכל שלב ושלב בתהליך, עד סיום הפרויקט. מיום הקמתה של החברה ועד ימינו אנו חרוטים על דגלה של החברה אותם ערכים. לא בכדי בוחרים בה לקוחותיה, מהחברות המובילות בענף התחבורה והתעבורה, להמשיך ולהוביל יחד איתם את מהפכת התחבורה בישראל.