ייעוץ פיננסי – למה זה כדאי?

אנו חיים בעולם של סיכונים ואי וודאות, אך יש בו גם הזדמנויות שאפשר לנצל… או לפספס…

תחום הפיננסים הוא תחום מורכב הדורש הבנה גבוהה ויכולת לראות את התמונה המלאה. בעלי הון ועסקים גדולים מבינים היטב כי ללא ייעוץ פיננסי לא ניתן להתנהל. יועצים פיננסים הם מה שמאפשר לאנשים ועסקים לשמור על ההון מפני סיכון, ואף להגדיל את ההון ולצבור נכסים. אך באופן אירוני, דווקא אלו שאין להם מיליונים בבנק, וזקוקים יותר מכל לתכנון פיננסי – הם אלו שאינם פונים לייעוץ פיננסי. וכנראה שאין טעות גדולה מזה. ייעוץ פיננסי מתאים לכל אחד, בגלל חוסר ידע והבנה בתחום משפחות רבות מדשדשות במקום ואף פוגעות בעתידן הכלכלי.

הכסף שלכם יכול לעבוד בשבילכם

כולנו יודעים שהעשירים נותנים לכסף שלהם לעבוד בשבילם, וזוהי לא רק ססמה. אך לא כולם מבינים שלא צריך מיליונים לצורך השקעה. ישנם רבים המסתפקים בתכניות החיסכון שמציעים להם הבנקים, תכניות סולידיות ובעלות תשואה נמוכה מאוד אשר בקושי משמרת את ערכו של הכסף. אך מנגד, ישנו עולם שלם של השקעות פיננסיות היכולות להתאים עבורכם.

במידה ויש לכם סכום כסף פנוי, אין סיבה לשמור אותו בחשבון העובר ושב. ייעוץ פיננסי יכול לבדוק עבורכם מהן האפשרויות הטובות ביותר להפיק תשואה מהכסף, תוך כדי התאמה אישית לסבילות הסיכון וצורכי הנזילות שלכם.

סגירת המינוס בחשבון

משפחות רבות בישראל מגיעות למצב של מינוס בחשבון ”אוברדראפט“. מצב זה גורם לכם להפסיד כספים רבים, זאת מכיוון שגם החוב לבנק צובר ריבית. ובמצבים כאלו נראה לכם שזהו לא הזמן לייעוץ פיננסי, הרי אתם רוצים לחסוך בהוצאות. אך דווקא במצבים אלו ישנו ערך רב לייעוץ פיננסי. ניתן להכניס שינויים רבים בכלכלת המשפחה ולהפוך אותה ליעילה יותר. יועץ פיננסי יכול לסייע לכם להגיע להסדרים שונים ובאמצעות תכנון ארוך טווח לעבור ממצב של מינוס למצב של חיסכון.

ייעוץ פיננסי זה לחשוב על העתיד

ייעוץ פיננסי בין היתר נוגע לחיסכון הפנסיוני שלכם. עליכם לחשוב על העתיד, על היום שבו תצאו לגמלאות או חס וחלילה ההכנסה שלכם תפגע כתוצאה מנסיבות החיים. לפעמים לא נעים לחשוב על הדברים הללו, אך מוטב חוסר הנעימות מאשר חוסר האונים.

ייעוץ פיננסי מאפשר לכם לתכנן את כל ההתנהלות הכלכלית שלכם, תוך כדי הפרשה לחסכונות פיננסים על מנת לאפשר אמידות כלכלית גם בעתיד. ללא ייעוץ פיננסי אינכם מתנהלים ביעילות ואתם עשויים להפסיד כספים והטבות שונות בגלל התנהלות כלכלית לא נכונה.

כדי ללמוד עוד גלשו לאתר https://todaafinansit.co.il